Práce s krystaly

Krystaly jsou moudrými a silnými průvodci

Práce s krystaly a kameny

Krystaly vnímám jako moudré a silné průvodce, kteří nám dávají přesně to, co v danou chvíli potřebujeme

Krystaly a kameny mají stabilní vibrace, které na nás v jejich přítomnosti působí. Pokud navíc vybraný kámen nebo krystal poprosíme o spolupráci a začneme s ním aktivně pracovat (ne ho jen nosit v kapse), v našem životě se začnou dít změny. Naše vlastní energie se v přítomnosti vysokých vibrací kamenů začne měnit a díky tomu se např. začnou rozpouštět a uvolňovat naše omezující programy nebo se nám v životě začnou objevovat nové příležitosti a možnosti (vše záleží na záměru, s jakým krystaly používáme).

Sama krystaly vnímám jako velmi silné a moudré průvodce, kteří nás dokážou na naší cestě výrazně podpořit a dostat do hloubky sebe sama. Pomocí krystalů můžeme pročistit a podpořit své fyzické i energetické tělo, zharmonizovat a aktivovat jednotlivé čakry, posilovat svou intuici i inteligenci, objevovat svou podstatu i potenciál a mnoho dalšího.

Jako velký přínos vnímám skutečnost, že krystaly nás vedou přesně tam, kam opravdu potřebujeme – ne tam, kam chceme nebo si jen myslíme, že potřebujeme.

Pro mě samotnou je podpora krystalů a kamenů velmi cenná. V rámci konzultace vám proto ráda doporučím kameny přímo pro vás tak, abyste s nimi mohli dále dlouhodobě pracovat a rozvíjet se.