kniha Síla srdce

Ponoř se do svého srdce a objev svůj potenciál

Kniha, která ti přinese více lásky k sobě i k životu

Láskyplný vztah k sobě je základem

Zdravých a spokojených vztahů.

Pocitu, že jsi v životě v bezpečí.

Hojnosti ve všech oblastech tvého života.

Silné imunity a pevného zdraví.

Většího spojení se Zdrojem, díky kterému se ti v životě dějí zázraky.

Neboj se ponořit do hloubky sebe sama

KNIHA TI BUDE LÁSKYPLNÝM PRŮVODCEM

Naučí tě lépe se v sobě vyznat a směrovat život k větší harmonii, naplnění a radosti. Provede tě prací s emocemi a naučí vnímat souvislosti mezi tím, co se děje v tvém nitru a vnějším světě.

Ukáže Ti, jak se cítit dobře nezávisle na tom, co se děje kolem tebe.

KNIHA TI BUDE LASKAVÝM A PRAKTICKÝM PRŮVODCEM K TVÉMU SRDCI A JEHO SÍLE

Obdaří tě spoustou jednoduchých cvičení, díky kterým snadno uvedeš teorii do praxe.

Objevíš v ní komplexní souhrn informací, ke kterým se můžeš vracet opakovaně, kdykoliv budeš potřebovat.

Najdeš v ní: 186 stran (formát A5), barevné ilustrace od ilustrátora Mirka Hrubého a grafické zpracování, díky kterému je kniha přehledná a dobře se s ní pracuje.

Kniha je přehledně rozdělena do pěti částí

Spojení se srdcem

Největší vliv na náš život mají emoce skryté v našem srdci, které si běžně neuvědomujeme. Pokud se s nimi chceme spojit, je třeba spojit se se svým srdcem.

Úvod do světa emocí

Proč je důležité emoce nepotlačovat? Co nám přináší? Co se děje, když je v sobě dusíme, a další.

Emoce v našem srdci a jak s nimi pracovat

Uvolnění emocí, jejich transformace a využití potenciálu, který nám přináší. Práce s tělem, souvislosti mezi emocemi a jídlem a další. 

Vztah k sobě

Sebepoznání, upřímnost k sobě, sebepřijetí, sebeláska… Vztah k sobě určuje, jak dobře/špatně se nám žije, i spoustu dalších oblastí našeho života.

Inspirace pro radostné dny

Tato část knihy je doplňkem k předchozím a je věnována např. technikám pro zklidnění mysli nebo práci s přesvědčeními, která nás v životě negativně ovlivňují.

Kniha vychází z mých vlastních zkušeností

Vše, co nedokážeme dát sami sobě, vyžadujeme po ostatních – nezávisle na tom, zda se jedná o pocit bezpečí, pocit být milovaný nebo např. uznání vlastní hodnoty. Vše, co nám v nitru chybí, však můžeme najít jen uvnitř sebe, protože nikdo jiný nám naše prázdné nádoby doplnit nemůže. I když se někdy může zdát, že ano, časem se dost možná ukáže, že když jsme sami, uvnitř se cítíme prázdní.

Objevování vlastního nitra a cesta k sobě, k naší skutečné podstatě, však netrvá týden ani měsíc. Dovolte mi, abych vám skrze tuto knihu předala inspiraci i své zkušenosti, které využijete při prohlubování vztahu k sobě a transformaci toho, co ve vašem životě není v harmonii. Dovolte mi, abych vás skrze tuto knihu povzbudila na cestě k sobě.

Martina

Reference

„Já měla úžasnou možnost přečíst si Sílu Srdce, když byla ještě v plenkách. A pak ještě jednou těsně před vydáním. Úžasné je, že mě pokaždé obohatila jinak. Proto vám doporučuji se k ní vracet v různých obdobích vašeho života. Ať se děje, co se děje, bude k vám promlouvat a vždy se v ní najdete.“ Moni

„Ahoj Martino, děkuju za Tvoje slova a povzbuzení, moc mi teď pomáhají! I v knížce od Tebe nacházím inspiraci. Je hezky lidsky psaná. Myšlenky podáváš z pohledu, který je pro mě nový a přínosný. Děkuji za tebe!“ Ondra

„Ahoj Marti, začala jsem číst Tvoji knížku. Už po prvních listech jsem nadšená, je krásná. Jsem zvědavá, kam se dostanu dál, ale už teď mi kniha pomáhá.“ Monika

„Marti, Tvoje kniha je super! Je vidět, že umíš psát a úplně si užívám, jak to máš pěkně zformátované. Obsah je super, moc se mi líbil už úvod, píšeš to úplně lidsky, na nikoho netlačíš, nikoho nepřesvědčuješ, jenom dobře radíš, fakt paráda. Moc se mi líbí, že máš knihu nadupanou jak troškou teorie, tak hodně moc cvičeními. Opravdu si vybere každý, jak jsi slibovala na začátku:-)“ Jitka