Channeling

Individuální výuka na dotaz

Channeling

Individuální výuka na dotaz

Channeling je stav vědomí, v kterém jsme plně přítomni ve svém srdci, oproštěni od svých myšlenek. V tomto stavu vědomí se otevírá prostor pro získávání informací z jemněhmotného světa, Vesmíru, jednoty, nebo jak jsme zvyklí svět, který nás obklopuje, nazývat. Stáváme se tedy kanálem (z angličtiny – channel = kanál) pro příjem informací.

Při plné přítomnosti v srdci současně můžeme získat telepatické propojení s jinou bytostí či vědomím, a dále získávat informace od ní. Tou „bytostí“ či „vědomím“ může být např. Země, voda, strom, miminko v děloze, duše zemřelého člověka, lesní víla nebo skřítek. Vzdálenost v channelingu nehraje roli.

Channeling je přirozená schopnost, kterou v sobě máme ukrytou všichni, a které jsme tak blízko, jak blízko jsme svému srdci. Jsem přesvědčená, že channeling nám v určitých formách a intenzitách přirozeně vstupuje do života, aniž si to uvědomujeme – např. když se věnujeme nějaké činnosti, která nás naplňuje, a z ničeho nic nás napadne skvělá myšlenka. 

Díky channelingu získáváme pohled na situaci z jiného úhlu. Přirovnala bych to k příkladu, kdy stojíme uprostřed lesa s nohama na zemi, a nad hlavou nám prolétne orel, který má na rozdíl od nás pořádný rozhled a „channeluje“ to, co se v lese vlastně děje. Vidí věci z úhlu, který nám není přístupný. A podobně to funguje i při channelingu.

Mně samotné channeling přinesl a stále přináší užitečné a v praxi aplikovatelné informace, za které jsem vděčná. Pomocí channelingu se lépe orientuji v tom, co mi není jasné, ať už se to týká praktického života, vztahů, práce nebo věcí, které mě jednoduše jen zajímají.  

Channelingem byla a stále jsou podporována díla a objevy známých vědců a umělců jako je např. Albert Einstein nebo Nikola Tesla.

JAK CHANNELING PROBÍHÁ?

Channeling funguje velmi dobře při osobním setkání i na dálku. Jakmile se dostanu do channelingového napojení, můžete se ptát na jakékoliv otázky, na které vám skrze channelingové spojení odpovídám.

Pokud potřebujete rychlou odpověď a nevyžadujete setkání skrze Skype, můžete využít channelingovou poradnuFunguje to tak, že mi napíšete svůj dotaz, a já vám do 2 – 3 dnů pošlu nahrávku s odpovědí na váš dotaz, kterou získám přes channeling.

S KÝM CHANNELUJI?

Při channelingu se propojuji s bytostí jménem Daria. Je to lesní víla, která s radostí přináší své dary mezi nás, lidi. Její schopností, kterou při channelingu (i jiné práci) využívám nejvíce, je vytváření bezpečného prostoru, v kterém je snadné propojit se s vlastním srdcem. Našim společným záměrem a radostí je vést vás k vlastnímu srdci a naslouchání jeho hlasu.

CO JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT?

Při channelingu dostáváte informace a záleží na vás, jak s nimi naložíte a jak je aplikujete v praxi. Berte však prosím na vědomí, že tyto informace nejsou dogma, a že vše je třeba kriticky zhodnotit – zeptat se sami sebe, jestli vám informace dávají smysl, jestli jsou uchopitelné a v současné situaci uveditelné do praxe. Channeling berte jen jako jiný pohled na věc, ne jako něco, čím se musíte stoprocentně řídit.

NA CO SE MŮŽETE PTÁT?

V podstatě se můžete ptát na cokoliv. Mezi hlavní témata, která prostřednictvím channelingu zodpovídám, patří:

  • Pochopení hlasu vlastního srdce a zorientování se v sobě
  • Zdravotní problémy
  • Vztahy – obecně i k sobě
  • Nasměrování v životě, čemu se věnovat, na co se zaměřit
  • Emoce a jak s nimi pracovat
  • Jak se někam posunout, co pro to udělat
  • Co se děje, proč se to děje…

Channeling vede do srdce.