Cesta srdce

Cesta srdce

Cesta skrze setkání s vlastním srdcem je nejčistší a také nejvíce individuální a intuitivní způsob podpory, který vám mohu nabídnout. Ve svém srdci se setkáváte jen sami se sebou a s hlubokou moudrostí a poznáním, které v sobě máte. Je to cesta pro každého, kdo je připraven svému srdci naslouchat.

Princip je takový, že pro vás vytvořím bezpečný a podporující prostor, v kterém se setkáte se svým vlastním srdcem – tedy sami se sebou, a následně si hledáte všechny potřebné odpovědi a prožitky v sobě. S menším či větším vedením vás budu podporovat v tom, abyste naslouchali hlasu vlastního srdce, který v běžném životě neslyšíte.

Při tomto způsobu práce se neřídíme žádnými koncepty, které využívám např. v rodinných konstelacích. Vy získáváte svobodu a přijímáte zodpovědnost za sebe. Práce v prostoru srdce je bezpečná, protože srdce nám vždy odhalí jen takové hloubky, které jsme schopni uchopit. Jedná se také o maximálně individuální přístup, protože vaše srdce ví nejlépe, co potřebujete v daném okamžiku vidět.

Během celého procesu vás bude energeticky podporovat i průvodkyně z jemněhmotného světa – lesní víla Daria, se kterou jsem v channelingovém propojení. Pomůže vám ve vašem srdci objevit to, co potřebujete právě teď vidět.