Bachovy esence

Směs na míru pro podporu vnitřní rovnováhy

Bachovy esence

Směs na míru pro podporu v další práci s konzultovaným tématem

Bachovy esence jsou vyrobené z vybraných rostlin nebo stromů a využívají se k harmonizaci emocí a myšlenek. Podporují nás tak ve schopnosti žít více v souladu se sebou, svým srdcem a vnitřní harmonii. Působení esencí je jemné, efektivní a probíhá na energické úrovni (energie rostlin zůstává v esencích zachována).

Z celkového počtu 38 základních esencí se vybírají jednotlivé esence „na míru“ pro daného člověka podle toho, jaké emoce a stavy mysli je třeba dostat do rovnováhy. Díky nastolení vnitřní rovnováhy se nám potom snadněji kráčí cestou srdce a následuje volání duše, protože nás neomezují strachy, nedostatek sebedůvěry apod.

Užívání Bachových esencí nemá žádné kontraindikace a mohou je užívat děti a zvířata. Esence je možné namíchat i pro podporu v psychicky náročném životním období, jako je např. šestinedělí, období velkých životních změn, ztráta blízké osoby apod.

Mě samotnou Bachovy esence oslovily poté, co jsem od své porodní asistentky dostala svou první směs jako podporu k období před porodem i po porodu. Po dvou týdnech pravidelného užívání jsem začala vnímat, že na určité situace začínám reagovat jiným způsobem. Už dlouho mě lákala práce s bylinkami a věděla jsem, že právě toto je způsob, který je pro mě aktuálně nejvíc uchopitelný a využitelný v praxi.

Bachovy esence ráda namíchám v návaznosti na konzultaci tak, aby vás směs dále podporovala v řešeném tématu.